KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2826047
nr 282 6047
Gravyr
sign. 5/300, 34x24
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 november 2003
kl 18:00:00
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)
Gravyr
nr 282 6047
Gravyr
sign. 5/300, 34x24
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 3 november 2003 |
Signe Persson-Melin (f. 1925)